Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

KONTEYNER  EV

Gül Prefabrik ailesi olarak bünyemizde bulunan uzman teknik personel tarafından sizlerin beğenisine sunmak üzere sürekli yenilikler arayışındayız. Müşterilerimizin ev veya farklı alanlardaki süreklilik arz eden konaklama ihtiyacı genellikle yüksek maliyetleri bulabiliyor.  Binlerce metreküp beton, tonlarca demir kullanılan en basit binalar, aynı zamanda çevreci yaklaşımlardan da uzak kalmaktadır. Yaşadığımız dönemde hızlı şekilde ekonomik olarak beton binalara alternatif niteliğinde konteyner ev kullananların sayısı artıyor. Kentin içinde yapılması zor olsa da özellikle kent dışında ya da yazlık bölgelerde konteyner ev, konteyner bağ ve konteyner bahçe tercihleri ile son derece akıllı binalara dönüşebiliyor.
Gül Prefabrik olarak sunmuş olduğumuz konteyner evler, farklı amaçlarla kullanıma olanak tanımaktadır. Siz de bir konteyner ev satın alarak ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun maliyet ile karşılayabilirsiniz.

Kolay kurulabilir, taşınabilir, düşük maliyetli ve depreme dayanıklı olan konteynerler, ayrıca son derece sağlamdır. Gül prefabrik olarak özel ölçülere uygun ihtiyaçları karşıladığımız gibi aynı zamanda standart ölçülerde konteyner ürünlerimiz ile de hizmet vermekteyiz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Konteyner evlerin avantajları nelerdir?

Konteyner ev diğer yapılara göre daha pratik ve ekonomik yapılar olduğu için çok kısa süre de belirtlen alana kurulumu yapılmaktadır. İstağinize göre zamanlama ve maliyetlendirme konusunda kesin hesaplamalar yapılır. Hızlı bir çözüm olmasının yanında yapılar diğer yapılara göre depreme ve zemin kaymaları gibi olağanüstü doğa olaylarına da  dayanıklıdır. Her isteğe cevap verebilecek niteliktedir. Montajdan sonra bile mimari açıdan değişiklik yapılabilir. Betonarme binalarda asansör, merdiven sahanlık, havalandırma boşlukları ve kal duvarlar hesap edildiğinde ortalama 100 m2 bir prefabrik yapı 140 m2 lik bir apartman dairesiyle aynı kullanım alanına sahiptir. Bu yapıların ısı ve ses yalıtımları diğer yapılara oranla daha fazladır. Her türlü alana ve büyüklüğe göre üretilebilir. İstenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılıp, değiştirilebilmesi büyük kolaylık sağlar. Gül prefabrik olarak sizlere sunmuş olduğumuz Konteyner ev modellerimiz betonarme evlerden daha güvenilir ve daha kullanışlıdır.

Yaşam alanlarınızda kaliteli ve memnuniyeti yaşamak için özellikle sizler için tasarladığımız konteyner ev modellerimize göz atın.

Bizimle iletişime geçmeniz halinde konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.