Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

OFİS KONTEYNERİ

Gül Prefabrik bünyesinde üretilen konteyner çeşitlerinden bir diğeri de Ofis konteyner modelidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek ofis konteynerleri tek, çift veya üç kata kadar çok katlı şekilde düzenleyebilmekteyiz. Ofis konteyneri için kapı, pencere, elektrik tesisatı, su tesisatı ve armatürlerine, zemin ve tavan kaplamalarına kadar tüm ayrıntıları sizin için hazır hale getirerek anahtar teslim hale getiriyoruz. Betonarme ya da diğer metotlar ile bir ofisin kurulması çok zaman almaktadır ve maliyet açısından yüksektir, özellikle saha faaliyetlerine yakın bir çizgide ofis ihtiyacı söz konusu ise, kesinlikle konteyner ofis modellerini öneriyoruz. Ofis konteynerler ısı yalıtımlı olup, dört mevsim şartlarını da göz önüne alınarak imal edilmektedir.  İş yeri sahipleri için en ekonomik yoldan bir ofise sahip olmanın en ideal yolu ofis konteyner modelimizdir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Sektördeki üretim teknolojisini iyi takip ederek en kaliteli malzemeler ile yüksek kaliteyi hedefleyerek her yönüyle kullanıma hazır şekilde teslimat yapılmaktadır. Ofis konteyner standart ebatlarda bölmeli veya tek oda özellikte üretilmekte olup bu model fabrikadan kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Birleşimli ve demonte yapıda özel konteyner ofis projeleri ise fabrika ön üretimi sonrası kullanım alanına sevk edilerek uzman ekiplerimizce kurulum yapılmaktadır.

Ofisler, iş faaliyetlerinin sürdürülebilmesi açısından, herhangi bir aksaklık ile karşı karşıya kalınmadan sıkıntısız bir şekilde herkesin aradığını bulabilmesi açısından önemlidir. Ergonomik tasarım ve fonksiyonel bir yapıya sahip olmaları önemlidir. Gül Prefabrik olarak sunulan konteyner ofis seçenekleri ile birçok firmaya, farklı sektörlerde çeşitli hizmetler sunan birçok markaya ofis konusunda çözüm ortağı olduk. Konteyner ofis modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamıza ulaşın.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.