Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

PREFABRİK YAPI

Duvar, kapı, pencere ve başka elemanları fabrikasyon olarak imal edilen ve konutun uygulanacağı beton platform üstüne monte edilen evlerin.
Prefabrik; Prefabrik kelimesi Türkçe tek sözcük olmayıp İngilizceden dilimize gelmiştir.
Bu sözcüklerin aslı ” prefabricate ” başka bir deyişle ” parçaları eskiden hazırlamak” dır.
Prefabrik; parçaları fabrikalarda hazırlanmış ve montaj edileceği yere bu parçalar nakledilerek ve orada eskiden tasarılandığı gibi parçaların birleştirilmesi başka bir deyişle montajının yapılmasından ardından meydana çıkan yapılardır.
Prefabrik ile tek katlı veyahut defa katlı binalar sunmak olasıdır.
Prefabrik ile, haneler, sosyal tesisler, okullar, şantiye yapıları, hastaneler, kamp alanları, havuzlar ve bilumum alanlarda kullanılabilecek binalar meydana çıkartılabilmektedir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

PREFABRİK YAPILARIN AVANTAJI

Prefabrik yapıların üstünlükleri özellikleri avantajları
Yerinde üretim uzun ve zahmetli ve işçilik maliyetleri çok tek iştir.
iş fabrikasyon olursa bilhassa donatı ve beton niteliği yükselir. Ekonomiktir .
Birçok kalıp malzemesinin adına tek kalıpla yüzlerce mamul alınır buda kalıp maliyetini büyük ölçüde azaltır.zaman yararı karşılamaktadır kısa vakitte işin bitirilmesine sebep gerçekleşir.ayrıca sıkıştırma mengene yöntemi kullanılarak betondaki havaları alarak yoğunluğunu artırmaya fayda.bu teknikte betonun Su emme sayısını azaltarak donma çözünmede deformasyonu engellemektedir ve henüz sayılmayacak kadar defa faydalar karşılamaktadır.
Prefabrik binalar modüler olduğundan kaynaklı önceden planlanarak ve gereksinimlere göre üretilebilir Prefabrik binalar başka yapılara göre defa henüz kolay olup defa henüz hızlıca teslim edilebilir

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.