Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

ŞANTİYE KONTEYNERİ

Gül Prefabrik bünyesindeki teknik ekip tarafından hazırlanan büyük şantiye konteyner projeleri belirlediğimiz planlarda üretim yapılabileceği gibi, şantiye sahipleri tarafından hazırlanmış planlar da üretim tesislerimizde üretimi yapılmaktadır. Diğer taraftan küçük ölçekli şantiyeler için de standart konteynerlerimizi ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda düzenleyerek şantiye ortamında kullanılmak üzere hazır hale getiriyoruz. Tıpkı bir ofisi andıran bu yapı içerisini bir büro gibi kullanabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, dinlenebilir ve uyuyabilirsiniz. Şantiyeniz için olmazsa olmaz demişbaş olan şantiye konteyneri her ihtiyacınıza çözüm sağlamaktadır.
Şantiye konteynerleri standart ve demonte sistemle üretilmekte olup özellikle inşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir. Şantiye konteyneri şantiye sahalarında çok hızlı kurulumu yapılabildiği için özellikle inşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir. Gül Prefabrik olarak sunmuş olduğumuz şantiye tipi konteynerler ile ilgili teknik bilgi ve uygun fiyat avantajları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Şantiye konteynerleri beraberinde tüm alanda ihtiyaç duyulabilecek diğer yatakhane, yemekhane, çalışma ofisleri, dinlenme odaları, seminer ve eğitim salonları, tuvalet duş hazır kurulabilmektedir. Demonte sistemle üretilen şantiye konteynerleri proje tamamlandığında daha farklı bir mekana kurulumu yapılabilmektedir.
Genel olarak şantiye konteynerler modelimiz; inşaat sahalarında, yol yapım şantiyelerinde, baraj inşaatı şantiyelerinde gibi çeşitli şantiyelerde inşaat başlangıç aşamalarının hızlı şekilde tamamlanması acısından vazgeçilmez hale gelmiştir. Ürettiğimiz şantiye konteyneri elektrik tesisatı, aydınlatma armatürü, istenilen plana göre mutfak tezgahı ve su tesisatı ile kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Üretimini Yaptığımız Şantiye Konteyner Ürünleri;

Mühendis Yaşam Konteyneri, İşçi Kampları, Personel Yemekhanesi, Personel Yatakhanesi, Şantiye Çalışma Ofisi, Toplantı Odası, İbadethane

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.