Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

TEK KATLI PREFABRİK EV

Prefabrik yapı sarfedilen malzemelerin önceden üretilip montajının uygulanacak bölgede yapılmasıyla yapılan yapılardır.
Prefabrik binalar inşasının süratli olması, uzun yaşamlı olması, birçok abuhava şartlarına makul yapabilir olması, depreme metanetli olması ve etraf arkadaşı olması yönünden son zamanlarda defa çok seçenek edilen yapılardır.
Firmamız insanların muhtelif beklentilerine ve gereksinimlerine yönelik tek katlı prefabrik ev desenleri üretmektedir.
Beklentilerinizi karşılayacak prefabrik ev modellerini süratli, kullanımı kolay tek şeklinde kullanımınıza sunmaktayız.
Geniş mimari seçenekleriyle şahsi ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz tarafında çoğunlukla tek ay içinde kullanmaya başlayacağınız yapılara sahip olmanızı sağlamaktayız.
Prefabrik haneler fonksiyonel olması ve ekonomik yönden başka yapılara göre avantajlı olması nedeniyle seçenek edilmektedir.
Tek katlı prefabrik ev desenleri, kullanılacağı çevrenin koşullarına makul olarak üretilir ve böylece uzun seneler kullanmak mümkün.
Ayrıca montajlama usulü üretildiğinden, süratli ve basitçe taşınabilir, değişikliğe uğrayan gereksinimlere göre büyütülüp küçültülebilir.
Tasarlama evresinde ihtiyacınıza makul tertip etmeler yapabilir ve kalifiye ihtiyacınıza makul binalar oluşturulabilir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

TEK KATLI PREFABRİK EV

Bu sayede dilediğiniz konforu tek katlı prefabrik ev desenleri oluşturabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızın karşılanması üst düzeyde gerçekleşir.
İşinde eksper olan firmamız proje evresinde şahsi ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ön tasarıda tutarak dilediğiniz yapının oluşturulmasında profesyonel ekibiyle konforlu ve kullanımı kolay yapılara sahip olmanızı sağlar.
Tek katlı prefabrik ev desenleri kullanım bölgesine, şahsi gereksinimlere ve etraf şartlarına göre oluşturulur.
Birçok kullanım kısmı bulunmaktadır.
Bağ hanelerinde, yazlık emelli sarfedilen hanelerde ya da kalıcı konutlarda kullanmak mümkün.
Bu tip yapılarda dubleks prefabrik ev desenleri seçenek edilebileceği gibi tek katlı prefabrik ev desenleri de seçenek edilmektedir.
Kullanıcıların farklı gereksinimlerine yönelik binalar tasarlanır ve bu binalar birçok abuhava şartlarına makul olarak yapılır.
Tek katlı prefabrik ev desenleri İstanbulda yaşam sürdüren müşterilerimizin gereksinimlerine göre büyüklük, odaların, balkonların başka bir deyişle hayat alanlarının biçimi itibariyle çeşitlilik göstermiştir.
Yapılacak olan tek katlı prefabrik haneler kataloğumuzdan seçilebileceği gibi kişilerin gereksinimlerine göre de üretilebilir.
Farklı büyüklükte ve şekillerdeki tek katlı prefabrik ev modellerimizle beklentilerinizi en üst seviyede gerçekleştirmekteyiz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.