Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

WC-DUŞ KABİNİ

Yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olarak ihtiyaç duyulan wc duş ihtiyacı konusunda wc-duş kabin ürün modellerimizin sağladığı pratik çözümlerle sizlerin yanınızdayız. Toplu yaşam alanlarında wc-duş olanağının bulunmadığı ortamlarda bizim önerdiğimiz wc-duş kabinlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üretim aşamasında WC-Duş kabinleri tekli, ikili, üçlü ya da daha fazla kapasite istenir ise bölümleri arttırılmakta olup her mevkii de yılın dört mevsim rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
Wc-duş kabinleri modellerimiz şantiyelerde, kamplar da, afet gibi durumlarda acil ihtiyaçlarda, çeşitli organizasyonlarda, mesire yeri gibi ormanlık alanlarda insanlarımızın wc-duş ihtiyacının karşılanmasında kullanılmaktadır. İhtiyaçların yerinde ve zamanında karşılanması için kullanılan teknoloji, tüm insanlara yardımcı oluyor. Toplu yaşam alanlarında wc-duş ünitelerinin çok sayıdaki kişi tarafından kullanıyor olması sebebiyle kaliteli ve doğru malzeme seçimi ile hijyen ve konfor gerekliliklerinin mutlaka sağlanmış olması önemlidir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Alandaki ihtiyaca göre yalnızca wc ihtiyacı için wc-duş kabinleri tedariki olduğu gibi dilerseniz yalnızca duş ihtiyacı için de kabin kurulumu yapabiliriz. Genel olarak yaşam alanlarında her ikisi de zaruri ihtiyaç olduğu için müşterimizin taleplerine bağlı olarak her ikisinin de bulunduğu wc-duş kabini imalatı yapıyoruz.

Elektrik sistemi ana sigortada toplanmış olup dış kısımda ana akım bağlantı buatından merkezi şebekeye kolaylıkla bağlantı yapılabilmektedir. Hazırladığımız kabinlerde ihtiyacınız olan herşey düşünülmekte olup, su ve elektrik bağlantılar tamamlanmış, pencere ve kapılar kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Gül prefabrik tarafından üretimi gerçekleşen WC kabinleri gerekli kontroller (elektrik ve su tesisatları gibi) yapıldıktan sonra kullanıma hazır olarak satışa sunulmaktadır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.