Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

WC DUŞ KONTEYNERİ

Yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olarak ihyiyaç duyulan wc duş konteynerlerinde pratik çözümlerle sizlerin yanınızdayız. Şantiye binalarında, çeşitli saha alanlarında, parklarda, bahçelerde, sahillerde ve bir çok sosyal tesis alanlarının en büyük ihtiyacı olan bu konteynerler uygun ve ekonomik olmalarıyla da bir çok firma tarafından tercih ediliyor.

Konteyner wc-duş modellerimiz şantiyelerde, kamplar da, afet gibi durumlarda acil ihtiyaçlarda, çeşitli organizasyonlarda, mesire yeri gibi ormanlık alanlarda insanlarımızın wc-duş ihtiyacının karşılanmasında kullanılmaktadır.  İhtiyaçların yerinde ve zamanında karşılanması için kullanılan teknoloji, tüm insanlara yardımcı oluyor. Toplu yaşam alanlarında  wc-duş ünitelerinin çok sayıdaki kişi tarafından kullanıyor olması sebebiyle kaliteli ve doğru malzeme seçimi ile hijyen ve konfor gerekliliklerinin mutlaka sağlanmış olması önemlidir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Genel olarak yaşam alanlarında her ikisi de zaruri ihtiyaç olduğu için mğşterimizin taleblerine bağlı olarak her ikisinin de bulunduğu wc duş konteynerleride imalatı yapıyoruz. Wc içinde kullanılan faktörleri kaliteli malzemelerden seçiyor ve uzun ömürlü olması için çalışıyoruz. Ünitelerimiz elektrikten suya, kapıdan pencereye kullanıma hazır şartlarda sunulmaktadır. Temiz su ve atık su tesisatları ana şebekeye bağlanacak şekilde dış kısımda bağlantılara sahiptir. Elektrik sistemi ana sigortada toplanmış olup dış kısımda ana akım bağlantı buvatından merkezi şebekeye kolaylıkla bağlantı yapılabilmektedir.

Personelleriniz için, müşterileriniz için en iyisini sunun ve konteyner yatakhaneler ile işletmenizde herkesin memnun bir şekilde yaşamını, faaliyetlerini sürdürmesi adına Gül Prefabrik’e ait wc-duş konteyner modellerimizi tercih ediniz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.