Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

YEMEKHANE KONTEYNERİ

Çalışanlar için verilen yemeğin sağlıklı, hijyenik bir ortamda olması adına düşük maliyetler açısından artık birçok firma konteyner yemekhaneleri tercih ediyorlar. Çalışma alanınıza göre Şantiyedeki işçi, personel, formen veya üst düzey yöneticiler için isteğinize bağlı olarak hazırlanan yemekhane konteynerlerimiz müşterilerimizin en çok beğendiği modeller arasındadır.

Çalışma ortamlarında yemek yemek işçilerin doğal ihtiyaçlarının ötesinde iş veriminin normal seyretmesi açısından da oldukça önemli ve zorunlu bir süreçtir. Bu neden le yemek yenen mekanın yeterli olması ve ayrıca rahat ve hijyenik bir ortamda yemek servisinin halledilmesi gerekir. Çok sayıda sanayi sektöründe kullanılabildiği gibi eğitim mekanları, sosyal ve spor tesisler için ideal yapılardır.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Ekonomik olmasına karşın yemekhanenin tüm ihtiyaç özelliklerini kapsar. Dış etkenlere dayanıklılığı, kolay temizlenebilmesi, yalıtım özelliği, çoklu katlı yapıda inşa edilebilmesi, istenilen mekana kolayca inşası ve taşınabilme özelliklerinden dolayı tercih edilen yapılardır.

Yemekhane konteynerleri 40 m2’den işçi sayısına göre 200 m2 ya da daha fazla büyüklükte hazırlanabilmektedir. İnşa süreci kısadır ve zamanında teslim edilir. Üstelik inşa sonrası ilave işçilik masrafı da çıkarmaz. İşçi sayısına göre gerekli projelendirmeler yapılmaktadır. Çoğunlukla tek katlı ve iki katlı örnekleri mevcuttur. Geniş açıklıklar nedeniyle kolon takviyeleri ile projelendirme ve montaj yapılmaktadır. Birçok kez sökülüp, tekrar montajı yapılabilir. Sizin isteğiniz doğrultusunda talep edilen, kapsanan alana göre ve personel sayısına göre farklı büyüklüklerde, alanlarda konteyner yemekhaneler hazırlanmaktadır.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.