Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

GÜVENLİK KABİNİ

Güvenlik konusu hem insanlar için hem de işletmeler için çok önemlidir. Günlük yaşam içerisinde özellikle resmi kurum, okul ve diğer iş yerlerinde güvenlik kabini konteyner kullanımı tercih edilmektedir. Güvenlik elemanlarının yaz kış güven içerisinde olduğu bir ortam, görevlilerini daha sağlıklı yapma konusunda yardımcı oluyor. Son yıllarda giderek gelişen yapı tekniği, bu konuda elimizi günden güne daha da güçlendirmekle birlikte kullanışlı ve birbirinden farklı ölçü seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Gül Prefabrik güvenlik kabini üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızda uzmanlar tarafından yenilikçi tasarımlarla hazırlanan güvenlik kabinleri tam yoğunlukta hammadde kullanımı ile üretilmektedir. Ürettiğimiz güvenlik kabinleri bugün Türkiye’nin bir çok yerinde güvenle kullanılmaktadır. Güvenlik kabinlerimizin yüksek görüş açısının yanı sıra koku yapmaz özelliği kabini kullanan güvenlik personeline zinde çalışma ortamı sunmaktadır.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

Türkiye’de ve dünyada kullanmış olduğu makina, ekipmanlar ve yüksek teknoloji ile sektöründe öncü olan Gül Prefabrik çelik karkaslı ve sandviç panel sistemlerden ürettiği güvenlik kabinleri kolay taşınabilir, kolay temizlenebilir ve hafiflik özellikleri ile mobil kullanıma olanak sağlar.

Güvenlik, bekçi konteyneri, bina giriş kapısının hemen yanında bulunan, binaya giriş çıkışları kontrol ederek bina güvenliğini sağlayan güvenlik görevlilerini, görevleri süresince yağmur, kar, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından koruyan mini konteynerlerdir. Üretmiş olduğumuz kabinler İş merkezleri, siteler, plazalar, resmi kurumlar gibi birçok alanda gerekli güvenlik ve danışmanlık hizmetini verebilmek adına binanın girişlerinde pratik ve ekonomik olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Hem estetik görünümü hem de sağlam konstrüksiyon ve duvarları ile çok amaçlı kullanıma uygundur. Köşelere gizlenmiş vinç kulakçıkları sayesinde kolay taşınabilir. Montaj gerektirmez. Toz, kar, yağmur, rüzgar gibi dış hava koşullarına dayanıklı ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.