Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

İKİ KATLI PREFABRİK EV

Yapı malzemelerinin eskiden fabrikada üretilip montaj edileceği yerde bu parçaların birleştirilmesi ile meydana gelen prefabrik binalar günümüzün gözde yapı çeşitlerinden meydana gelmiştir.
Çok değişik modellerde yapılan ve ilerleyen prefabrik teknolojisiyle imal edilen prefabrik evler çoğu bölgede kullanılmakta olup insanların barınma gereksiniminin karşılanmasında akla gelen ilk seçeneklerdendir.
Yapılma müddetinin başka geleneksel yapılara göre henüz kısa olması, proje evresinde ev sahibi olmak isteyenlerin gereksinim ve beklentilerine göre yapıların şekillendirilmesine imkan sağlaması, çevre arkadaşı olması ve istenildiği takdirde yapı oluşturulduktan ardından dahi muhtelif farklılıklar şarj edilebiliyor oluşu İstanbul prefabrik ev yapılarının en önemli özellikleridir.
Prefabrik evler insanların barınma greksinimlerini karşılaması lüzumlenen hallerde kolay analiz eder yayınlayan tek yapı şeklidir.
Bağ bahçelerde, şantiye alanlarında, yazlık yerlerde, sosyal tesislerin inşasında seçenek edilebilen geçici veyahut kalıcı analiz eder yayınlayan yapılardır.
Özellikle başka yapı türlerine göre ekonomik olması ve süratli çözüm gerektiren hallerde kolay tek şeklinde şarj edilebiliyor olması istikametiyle çoğu bölgede tercih nedeni haline gelmiştir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

DUBLEX PREFABRİK EV

Tercih edilen alanlarda değişik gereksinimleri karşılıyor olması istikametiyle faklı tarzda binalar oluşturulmaktadır.
Kişilerin gereksinim ve beklentilerine göre tek katlı ve iki katlı dubleks prefabrik ev desenleri üretilmektedir.
Özellikle imalat teknolojisinin gelişmesi ile iki katlı prefabrik ev yapımı olası olmuş böylelikle dubleks prefabrik villa yapımı meydana çıkmıştır.
Bu sayede kişiler isterlerse kullanacakları prefabrik yapılarda dubleks prefabrik ev İstanbul çapında seçenek edebilirler.
Büyük hayat bölgesine basit ve süratli tek şeklinde fiyatı düşük binalar yaratarak ananesel yapı sistemlerinin konforunda ve kalitesinde evler inşa etmek prefabrik evler ile olası meydana gelmiştir.
İki katlı prefabrik ev İstanbul modeller geniş alanlara kurulabiliyor olduğu halde süratli ve kullanımı kolay binalar olması yönünden avantajlıdır.
Ekonomik olması istikametiyle de başka yapılardan bölünen iki katlı prefabrik binalar basit montajlanabiliyor olması istikametiyle de ön tasarıya çıkmaktadır.
Yapılacak alanın arazinin yapısına, abuhava şartlarına ilgi edilerek imal edilen ve bu koşullara makul malzeme kullanılarak inşa edilen iki katlı prefabrik binalar birçok negatif şarta karşı metanetli olması istikametiyle de seçenek edilen yapılardır.
Proje evresinde sahip olunmak dilenen yapının şahsi gereksinimleri ve beklentileri karşılaması yönünden birçok düzenlemenin yapılabildiği bu binalar istenilen şeklinde farklılık yapılabilmesine imkan sağlar.
Müşteri arzusuna bağlı olarak katlarda tespit edilen odaların büyüklükleri, oda adedi, odaların konumu gibi özellikler tasarlama evresinde belirlenebilir.
İsteğe bağlı olarak imal edilen binalar hayat alanlarınızda dilediğiniz konfora ulaşmanızı sağlar.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.