Şeyhli Mah Kader Sk no 7/A Pendik İSTANBUL
+90 545 224 55 34
+90 545 122 55 34

YATAKHANE KONTEYNERİ

Sizlerde fark ettiğiniz üzere konteynerlerin kullanım alanı ve çeşitliliği sürekli artmaktadır. Bu yapı sistemi şantiye, okul, yurt ve askeriye başta olmak üzere pek çok sektörde ilgili personelin barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmektedir. Yatakhane konteynerlerimiz inşaat alanlarında veya şantiye ortamlarında çalışan işçiler için en pratik ve ekonomik çözüm olarak tercih edilen modelimizdir. Özellikle Şantiyelerde, kamplarda, misafirhanelerde insanların uyku ihtiyacının karşılanması için konteyner yatakhane yapıları kullanılmaktadır. Yatakhane amacıyla kullanılacak konteyner yapılar, sayıya göre oluşturulan projelerde, standart veya özel ebatlı konteynerlerimiz tek veya birleşimli olarak kullanılabilir. Sunulan standart üretim kalıplarının yanı sıra talep edilmesi halinde tasarım ve ebatlarda değişiklik yapılmaktadır. Yatakhane konteyner, kullanacak kişi sayısı ve amacı doğrultusunda farklı iç dizayna ve özelliklere sahip olabilmektedir.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

En büyük özelliği olarak görülebilecek olan ekonomik olması, yapının modüler bir sisteme sahip olması nedeniyle açıklanabilir. yatakhane konteyner yapılarının üstünlükleri arasında yüksek izolasyonu, yangın dayanımı, yağmur ve su sızdırmazlık özelliği, birleşim yerlerinin izolasyonları, özel dış kapamaları, pencereleri ısı camlı olması, zemin döşemelerinin PVC ve uluslararası standartlarda oda bölmeleri gibi üstün özellikler öne çıkmaktadır.

En yoğun kullanım ve kalabalık durumlarda dahi mümkün olduğu kadar ferah bir mekan kalitesi sunan yatakhane konteyner bu anlamda kullanım alanı acısından özel olarak tasarlanmıştır. Personelleriniz için, müşterileriniz için en iyisini sunun ve konteyner yatakhaneler ile işletmenizde herkesin memnun bir şekilde yaşamını, faaliyetlerini sürdürmesi adına yatakhanenizi Gül Prefabrik kalitesi ve güveni ile tesis ediniz.

GÜL PREFABRİK & KONTEYNER

GÜL PREFABRİK KONTEYNER

KULLANIŞLIDIR

Bulunduğu alana model ve proje olarak uyum sağlar. Metrekareleri esnektir. Kısa sürede inşası ve montajı tamamlanır. Sökülüp taşınabilinir. Ferah ve aydınlıktır.

DAYANIKLIDIR

Yağmur ve kar yağışlarına, soğuk ve sıcak havalara dirençlidir. Deprem gibi doğal afetleri en az zararla atlatabilir. Taşıyıcı sistemleri kuvvetlidir. Çatı izolasyonludur.

EKONOMİKTİR

Diğer yapılara göre fiyatları ekonomiktir. Gül Prefabrik Konteyner uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.