09
Eyl

Üsküdar Konteyner

ÜSKÜDAR KONTEYNER

Gül Prefabrik&Konteyner kendi çalışma alanındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli daha farklı ne yapabilirim düsturu ile çalışarak gün geçtikçe daha farklı ürünler ile çalışma alanını genişletmektedir. Her ihtiyaca cevap verebilecek ürün yelpazesi ve oluşabilecek her sorunu çözüme kavuşturabilecek teknik kadro ile çalışmaya devam ediyoruz. Sizde kartal konteyner modellerimizden birini seçenerek ev, ofis, şantiye, yemekhane, yatakhane, güvenlik ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun maliyet ile karşılayabilirsiniz.

Gül Prefabrik kalite ve tecrübesine güvenerek, konteyner ürünlerimizi uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bizlere web sayfamızın iletişim alanındaki adresten veya 0 545 224 55 34 numaralı telefondan ulaşabilir,  konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

KONTEYNER EV

Gül Prefabrik ailesi olarak bünyemizde bulunan uzman teknik personel tarafından sizlerin beğenisine sunmak üzere sürekli yenilikler arayışındayız. Müşterilerimizin ev veya farklı alanlardaki süreklilik arz eden konaklama ihtiyacının çok yüksek maliyetleri bulduğu için Üsküdar konteyner ev ürünlerimizin farklı tasarımları ile insanların konaklayabileceği alternatif ürünler geliştiriyoruz. Birikimlerinizi binlerce ton demir ve betondan evler için harcamaktansa az maliyetler ile beton binalara alternatif niteliğinde konteyner ev tercih edebilirsiniz. Betonarme binalarda asansör, merdiven sahanlık, havalandırma boşlukları ve kal duvarlar hesap edildiğinde ortalama 100 m2 bir prefabrik yapı 140 m2 lik bir apartman dairesiyle aynı kullanım alanına sahiptir. Bu yapıların ısı ve ses yalıtımları diğer yapılara oranla daha fazladır.  Özellikle kentsel yerleşim dışında ya da yazlık bölgelerde konteyner ev, konteyner bağ ve konteyner bahçe tercihlerini müşterilerimizin beğenisine  sunuyoruz.

Yaşam alanlarınızda kaliteli ve memnuniyeti yaşamak için Gül Prefabrik&Konteyner olarak sizler için tasarladığımız konteyner ev modellerimize göz atmak için bizimle iletişime geçmeniz halinde konusunda deneyimli personelimizden teknik detaylar ile ilgili destek alabilirsiniz.

 OFİS KONTEYNER

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek Üsküdar ofis konteynerleri tek, çift veya üç kata kadar çok katlı şekilde düzenleyebilmekteyiz. Ofis konteyneri için kapı, pencere, elektrik tesisatı, su tesisatı ve armatürlerine, zemin ve tavan kaplamalarına kadar tüm ayrıntıları sizin için hazır hale getirerek anahtar teslim hale getiriyoruz. Özellikle saha faaliyetlerine yakın bir konumda ofis ihtiyacı söz konusu ise, kesinlikle konteyner ofis modellerini öneriyoruz.

ŞANTİYE KONTEYNERİ

Teknik ekiplerimizce hazırlanan Üsküdar şantiye konteyner müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda düzenlenerek şantiye ortamında kullanılmak üzere hazır hale getiriyoruz. Şantiye konteynerleri standart ve de monte sistemle üretilmekte olup özellikle inşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir. Şantiyeler için talep edilen hazır haldeki konteyner kamyonla 1 adet tırla 2 adet olarak kolayca sevki yapılmaktadır. Şantiye konteyneri şantiye alanında hızlı kurulup projeler bitiğinde başka yere taşınabilme özelliğinden dolayı inşaat firmalarının en çok tercih ettiği konteyner modelimizdir.  Gül Prefabrik olarak sunmuş olduğumuz şantiye tipi konteynerler ile ilgili teknik bilgi ve uygun fiyat avantajları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 YEMEKHANE KONTEYNERİ

Çalışma ortamlarında yemekhanenin bulunması doğal ihtiyaçlarının ötesinde iş veriminin normal seyretmesi açısından da oldukça önemli ve zorunlu bir ihtiyaçtır. Bu neden le yemek yenen mekanın yeterli olması ve ayrıca rahat ve hijyenik bir ortamda yemek servisinin yapılması gerekir. Bu açıdan Üsküdar yemekhane konteynerleri oldukça pratik bir çözüm sunarlar. Çok sayıda sanayi sektöründe kullanılabildiği gibi eğitim mekanları, sosyal ve spor tesisler için ideal yapılardır. İzolasyon ve dayanıklı yapısı sayesinde çeşitli hava koşulları ve dış etkenlere karşı dirençli bir yapı sunarlar. Bu yüzden dünyada yaygın bir trend olarak yemekhane konteynerleri tercih edilmektedir.  Yemekhane konteynerleri 40 m2’den işçi sayısına göre 200 m2 ya da daha fazla büyüklükte hazırlanabilmektedir.

YATAKHANE KONTEYNERİ

Çalışma sahalarındaki eviniz olan Üsküdar yatakhane konteynerleri her türlü konfor ve fonksiyonellik düşünülerek tasarlanmaktadır. Şantiyedeki her türlü personel için farklı tasarımların yapıldığı konteynerlerde işçi ve formenlerden, idari personel, tekniker ve mühendislere kadar herkes için ihtiyaca uygun projelendirme, imalat ve montaj yapılmaktadır.  Tek katlı, iki katlı ve çok büyük projelerde üç katlı örneklerimiz mevcuttur. En büyük özelliği olarak görülebilecek olan ekonomik olması, yapının modüler bir sisteme sahip olması nedeniyle açıklanabilir. Yatakhane konteyner yapılarının üstünlükleri arasında yüksek izolasyonu, yangın dayanımı, yağmur ve su sızdırmazlık özelliği, birleşim yerlerinin izolasyonları, özel dış kapamaları, pencereleri ısı camlı olması, zemin döşemelerinin PVC ve uluslararası standartlarda oda bölmeleri gibi üstün özellikler öne çıkmaktadır. Personelleriniz için, müşterileriniz için en iyisini sunun ve konteyner yatakhaneler ile işletmenizde herkesin memnun bir şekilde yaşamını, faaliyetlerini sürdürmesi adına yatakhanenizi Gül Prefabrik kalitesi ve güveni ile tesis ediniz.

 WC DUŞ KONTEYNERİ

Yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olarak ihtiyaç duyulan Üsküdar wc duş konteynerlerinde pratik çözümlerle sizlerin yanınızdayız. Şantiye binalarında, çeşitli saha alanlarında, parklarda, bahçelerde, kamplar da, afet gibi durumlarda acil ihtiyaçlarda, çeşitli organizasyonlarda, mesire yeri gibi ormanlık alanlarda, sahillerde ve bir çok sosyal tesis alanlarının en büyük ihtiyacı olan bu konteynerler uygun ve ekonomik olmalarıyla da bir çok firma tarafından tercih ediliyor.  Toplu yaşam alanlarında wc-duş ünitelerinin çok sayıdaki kişi tarafından kullanıyor olması sebebiyle kaliteli ve doğru malzeme seçimi ile hijyen ve konfor gerekliliklerinin mutlaka sağlanmış olması önemlidir. Ünitelerimiz elektrikten suya, kapıdan pencereye kullanıma hazır şartlarda sunulmaktadır. Temiz su ve atık su tesisatları ana şebekeye bağlanacak şekilde dış kısımda bağlantılara sahiptir. Elektrik sistemi ana sigortada toplanmış olup dış kısımda ana akım bağlantı buatından merkezi şebekeye kolaylıkla bağlantı yapılabilmektedir.

 METROPOL KONTEYNERLER

Gül Prefabrik&Konteyner firmamızın geniş ürün seçenekleri arasında bulunan Üsküdar metropol konteynerler Birçok alanda kullanılabilen konteynerler metal kullanım ve kalın duvarları yapısıyla da son derece güvenli yapılardır. Metropol konteynerlerimiz satış ofisi, bayii, güvenlik, gazete satış bayii gibi farklı kullanım alanlarının ihtiyacına uygun üretilmiş yapılardır. Metropol Konteyner  modellerimiz küçük alanlarda, büyük çözümler sunarken, dış görünüşleri ile de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile kentsel doku ile büyük uyum sağlamaktadır. Betonarme veya diğer koşullar ile bir yaşam alanı kurulabilmesi çok uzun zamanlar alabilmekte ayrıca maliyet açısından da yüksek olmaktadırlar.

Gül Prefabrik tecrübesine güvenin, kaliteli ve güvenilir ürünleri uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siz de bir konteyner satın alarak ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun maliyet ile karşılayabilirsiniz.

Gül Prefabrik&Konteyner

Ayrıca google’da bizleri şu kelimelerle arama yaparak ulaşabilirsiniz; konteyner, Üsküdar güvenlik konteyner, Üsküdar güvenlik kabini, açık konteyner, bahçe konteyner, bekçi kabini, bekçi konteyneri, büfe konteyner, büyük konteyner. Duş konteyneri, en ucuz konteyner, eski konteyner, ev konteyner çeşitleri,  güvenlik kabini, güvenlik konteyner, güvenlik mobo, hazır konteyner. İki katlı konteyner, inşaat konteyner, konteyner, bahçe için konteyner, konteyner büfe, konteyner çeşitleri, konteyner depo, konteyner ev, konteyner ev fiyatları. Konteyner ev modelleri, konteyner ev nasıl yapılır, konteyner ev planları, konteyner ev sahibinden, konteyner evde yaşamak, konteyner firmaları, konteyner imalatı. Konteyner kiralama, konteyner maliyeti, konteyner modelleri, konteyner ofis, konteyner ölçüleri, konteyner plan, konteyner resimleri, konteyner sahibinden, konteyner satılık, konteyner satışı. Konteyner tuvalet, konteyner villa, mobo kabin, modern konteyner ev, modüler kabin.

Modüler konteyner, ofis konteyner, ofis konteyner ölçüleri, polyester kabin, sahibinden konteyner, sandviç panel konteyner, satılık konteyner, satılık konteyner ev. Satılık ofis konteyner, satılık ucuz konteyner, satılık yaşam konteyneri, seyyar konteyner, şantiye konteyner, şantiye konteyner ölçüleri, şantiye konteyneri. Taşınabilir konteyner ev, tek kişilik konteyner, tek odalı konteyner, tekerlekli konteyner, tuvalet konteyner, ucuz konteyner, ucuz konteyner ev, uygun konteyner. Villa konteyner, wc duş konteyner, wc kabin, wc konteyner, yaşam konteyner, yatakhane konteyner, yemekhane konteyner, bağ konteyneri, Üsküdar hazır konteyner. Üsküdar bekçi kabini, Üsküdar mobo kabin, Üsküdar ucuz konteyner, Üsküdar wc duş konteyner, Üsküdar wc kabin